Aleyna Tilki’den Şok Açıklama: Çıplak Poz Veririm


Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, şok açıklamalarına bir yenisini daha ekleyerek yine gündem oldu. Basın mensuplarının sorusu üzerine sanat için çıplak poz vermekten çekinmeyeceğini söyledi

 

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, şok açıklamalarına bir yenisini daha ekleyerek yine gündem oldu. Basın mensuplarının sorusu üzerine sanat için çıplak poz vermekten çekinmeyeceğini söyledi. Haberin devamını ve çok daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar...

 

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de objektiflere yakalandı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Gazetecilerin “Ressam arkadaşınız sizden çıplak poz vermenizi istese kabul eder miydiniz?” sorusuna şok yanıt verdi.

 

aleyna tilki kim nereli

 

Sanat İçin Çıplak Poz Verebilirim

 

Sanat için soyunmaktan çekinmeyecegini söyleyen Tilki,  doğal resim sanatının doğallığına hazır olduğunu ifade etti. Çevresinde çok sayıda ressam arkadaşı olduğunu ve onlarla çok iyi anlaştığını ilave etti. Ayrıca evinde çok sayıda tablosu olduğunu ve resim koleksiyonu sevdiğini belirtti.

 

Gazetecilerin sorularını cesurca yanıtlamaktan çekinmeyen genç şarkıcı, onlarla samimi şekilde sohbet etti. Son olarak tıpkı tablolar için düşündüğü gibi kendi şarkılarının da parayla ifade edilmesini istemediğini söyledi.

 

aleyna tilki kimdir nereli

 

Aleyna Tilki Kimdir?

 

28 Mart 2000 tarihinde Konya’da dünyaya gelen Aleyna Tilki, müziğe henüz 16 yaşındayken başladı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla yıldızı parlayan genç isim, 2016 yılında Emre Karaduman’ın klibinde yer aldı. Bu klip bir günde izlenme rekoru kırarken, Tilki’nin kariyerinde dönüm noktası oldu.

 

2017 yılında ilk solo çalışması “Sen Olsan Bari” isimli parçasını yayınladı. Kısa sürede tüm müzik listelerinde ilk sıraya yükseldi. Solo çalışmaları Nasılsın Aşkta (2019), Yalan (2020), Bu Benim Masalım (2020) ile devam etti. 2021 ve 2022 yıllarında çok sayıda remix ve single yayınladı.

 

2021 yılında Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde rol aldı. Başrollerini oyuncu Cemal Can Canseven ile paylasti. Bu projede, dizi ile aynı adı taşıyan Bu Benim Masalım albümünden şarkılar kullanıldı.

 

aleyna tilki kimdir

 

Tilki 2019 yılında Warner Music Group ile anlaşma imzalayarak, bu şirket ile çalışan ilk Türk oldu. Elle, Loft, Fuse Tea, Cornnetto, Dimes, Puma gibi markaların reklamlarında rol aldı. Genç yıldız, basında toplumsal konularla ilgili yaptığı özgürlükçü açıklamalarıyla biliniyor.

 

Aleyna Tilki, kariyeri boyunca çok sayıda platformda aday gösterilmiş ve ödüller almıştır. İlk ödülünü 2016 yılında Cevapsız Çınlama isimli parçayla kazandı. Radyo Aydın Müzik Ödülleri’nde yılın düeti ödülüne layık görüldü.

 

 


16.11.2022