Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman Dizisinin Oyuncuları Arasına Katıldı


Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman dizisinde hangi karakteri canlandıracak? Alpaslan Özmol kimdir ve hangi dizilerde oynadı?

 

Çaycı Hüseyin isimli Çocuklar Duyamasın karakteriyle ünlenen Alpaslan Özmol, ekranlara geri dönüyor. Özmol, ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna katıldı. Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman dizisinde hangi karakteri canlandıracak? Alpaslan Özmol kimdir ve hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

 

Bir döneme damgasını vuran Çocuklar Duymasın dizisinin Çaycı Hüseyin karakteri, hala hafızalardaki tazeliğini koruyor. Alpaslan Özmol’un canlandırdığı karakter, tüm Türkiye tarafından çok sevilmişti. Şimdi Özmol, yepyeni bir karakterle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tam 4 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisiyle kendisini gösterecek.

 

kuluş osman alpaslan özmol

 

46 yaşındaki Alpaslan Özmol, Kuruluş Osman dizisinde Gürbüz Alp karakterini canlandıracak. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölüm tanıtımı gündem oldu. Alpaslan Özmol’un yer aldığı sahneler, dizi severler tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Dizinin Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Özmol’u izleyebileceğiz.

 

Alpaslan Özmol, geçtiğimiz aylarda hakkında çıkan yalan haberlerle uğraşmak zorunda kalmıştı. Sürekli olarak öldüğüyle ilgili dedikodular ortaya çıkıyordu. Özmol, hakkında çıkan bu haberlere tepki göstermişti. Kuruluş Osman dizisiyle birlikte gündeme gelen oyuncunun yalan ölüm haberleri hakkında pek çok yorum yapıldı.

 

alpaslan özmol çaycı hüseyin kimdir

 

Alpaslan Özmol Kimdir?

 

27 Şubat 1976 tarihinde Almanya’nın Hamburg şehrinde dünyaya gelen Özmol, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Bursa Devlet Tiyatrosu’na katılan oyuncu, televizyon dünyasına “Kahkaha Show” programı ile adım atmıştır. 2000 yılında “Ayrılsak da Beraberiz” isimli yapım ile dizi kariyeri başlamıştır. Bu dizide Çaycı Hüseyin karakterini canlandırmıştır.

 

“En Son Babalar Duyar”, “Reyting Hamdi”, “Hakkını Helal Et”, “En İyi Arkadaşım” isimli dizilerde oynamıştır. İlk olarak 2002-2004 yıllarında yayınlanan “Çocuklar Duymasın” dizisiyle kariyeri parlamıştır. Daha sonra “Çocuklar Duymasın” dizisinin çeşitli versiyonlarında yer almaya devam etmiştir.

 

çaycı hüseyin alpaslan özmol kimdir

 

Rol aldığı diğer diziler arasında “Pulsar”, “Güldünya”, “Yalancı Romantik”, “Yeşil Deniz” bulunuyor. Son olarak 2017-2019 yılları arasında yeniden “Çocuklar Duymasın” dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu “Kuruluş Osman” dizisiyle geri dönüyor.

 

2006 yılında vizyona giren Sınav filmiyle ilk defa beyaz perdeyle tanıştı. Sinema kariyeri “Hep Yek”, “Temel ile Dursun İstanbul’da”, “Sar Başa” filmleriyle devam etti. Ayrıca çok sayıda tiyatro oyununda rol aldı.

 

Alpaslan Özmol’un yer aldığı Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 23 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak. Saat 20.00’de ATV ekranları karşısındaki yerinizi almayı unutmayın.

 

 

 


19.11.2022