Arjantin Meksika Canlı İzle 2022 FIFA Dünya Kupası


İçeriğimizde Arjantin Meksika maçı canlı izle bağlantısını bulabilirsiniz. Arjantin Meksika maçı nasıl canlı izlerim? Arjantin Meksika maçı ne zaman?

 

2022 FIFA Dünya Kupası mücadelesi Arjantin Meksika mücadelesiyle devam ediyor. C Grubu maçlarında Arjantin ile Meksika 26 Kasım tarihinde karşı karşıya gelecekler. İçeriğimizde Arjantin Meksika maçı canlı izle bağlantısını bulabilirsiniz. Arjantin Meksika maçı nasıl canlı izlerim? Arjantin Meksika maçı ne zaman? İşte detaylar...

 

22.’si düzenlenen 2022 FIFA Dünya kupası mücadelesi grup maçları ile devam ediyor. Gruptan ilk iki takım bir üst tura yükselerek son 16 maçlarına çıkmaya haz kazanacak. C Grubu’nda yer alan Meksika ve Arjantin, turnuvanın iddialı ekipleri arasında yer alıyor. Bu zorlu mücadele 26 Kasım Cumartesi akşamı saat 22.00’de oynanacak.

 

arjantin meksikka dünya kupası

 

İstatistiklerde Arjantin Önde

 

Arjantin ve Meksika milli takımları geçmişte çok defa karşı karşıya geldi. Ancak son 5 maçtır Meksika, Arjantin karşısında galibiyet alamıyor. Son 5 maçta Arjantin’in 4 galibiyeti bulunuyor. 2015’te oynanan hazırlık karşılaşması ise 2-2 berabere bitti.

 

Dünya Kupası C Grubu mücadelesinde Arjantin, %62 oranla favori olarak görülüyor. Maçın berabere bitme ihtimali %23’iken, Meksika’ya ise yalnızca 15’lik şans veriliyor. C Grubu’nda Suudi Arabistan ile Polonya takımları da yer alıyor.

 

dünya kupası canlı izle

 

Arjantin C Grubunda Son Sırada

 

Suudi Arabistan’ın lider olduğu grupta, Polonya ikinci, Meksika üçüncü ve Arjantin son sırada yer alıyor. C Grubu ilk maçlarında Arjantin, Suudi Arabistan takımına 2-1’lik skorla mağlup oldu. Meksika ise Polonya ile golsüz berabere kaldı. Aynı gün saat  16.00’da Suudi Arabistan ile Polonya liderlik için mücadele edecekler.

 

arjantin meksika canlı izle

 

Arjantin Meksika Maçı Canlı İzle

 

2022 FIFA Dünya Kupası Arjantin Meksika C Grubu maçı TRT 1 HD ekranlarından naklen yayınlanacak. Ancak TRT 1 HD kanalının frekans bilgileri turnuva süresi boyunca değiştirildi. Sebebi ise Dünya Kupası karşılaşmalarını yayınlayan TRT’ye yalnızca Türkiye’den ulaşılabilmesini sağlamak…

 

Online TV izle platformumuzu kullanarak Dünya Kupası heyecanını kesintisiz yaşayabilirsiniz. Arjantin Meksika maçını canlı izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

 

trt 1 hd dünya kupası izle

   

 

    TRT 1 HD

 

   Arjantin Meksika Canlı İzle

 

   2022 Dünya Kupası C Grubu Arjantin Meksika maçı 26 Kasım akşamı 22.00’de oynanacak.

 

 

 

Diğer Dünya Kupası karşılaşmalarından haberdar olmak ve bu heyecanı yakalamak için kanal sayfamızı kaydetmeyi unutmayın.

 

 


26.11.2022