Gönül Dağı 46. Bölüm İzle


TRT 1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı’nın 46. bölümünü full hd tek parça izleyebilirsiniz. Gönül Dağı dizisinin 46. bölümü hakkındaki ayrıntılardan haberdar olabilirsiniz. Gönül Dağı dizisinin 46. bölümünün konusu nedir? Gönül Dağı dizisinin 47. bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

 

İlk olarak 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gönül Dağı dizisinin 46. bölümü 8 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı. “Bozkırda Bir Anadolu Masalı” mottosu ile yolcuğuna başlayan dizi diğer pek çok yapım gibi yeni yıl arası vermişti.

 

Dizinin takipçileri heyecanla yeni bölümü beklerken, diğer kanallar yeni sezonda iyi başlangıç yapmak istediler.  Fakat Gönül Dağı dizisi her hafta olduğu gibi 2022 yılının ilk haftasında da tüm reyting listelerinde zirveye yerleşmeyi başardı.

 

Aile, aşk, dram ve komedi türleri arasında gezinen dizinin yapım sorumluluğunu Köprü Film’in üstlendiği dizinin yapımcılığını Fırat Eşsiz yürütüyor. Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök birlikte kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın otururken, yaratıcı yönetmenliğini ise Ahmet Teke üstleniyor.

 

 

Gönül Dağı Dizisinin 46. Bölüm Özeti

 

Dizinin 46. bölümünde amcaoğulları, Ramazan ve Asuman’ın barıştıklarını öğrendikten sonra kendilerinden bu durumu gizleyen Ramazan ile bir yüzleşme yaşıyorlar. Taner ve Veysel bu durumu düzeltmek için kafa kafaya verirken, amcaoğulları için yeni bir sınav başlıyor.

 

Diğer taraftan Rıfat ve Meyem’in görüşmesinden rahatsız olan Hacer, insanları kırmaya başlıyor. Rıfat ve Meryem’in görüşmeleri gittikçe zorlaşırken, Gedelli’de tiyatro akımı başlıyor.

 

 

Gönül Dağı dizisinin oldukça duygusal anlara sahne olan 150 dakika süresindeki 46. bölümünü izlemek için linke tıklamanız yeterli. İyi seyirler…

 

>>>>>>> GÖNÜL DAĞI 46. BÖLÜM TEK PART İZLE <<<<<<<

 

Gönül Dağı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosu arasında Berk Atan, Ecem Özkaya, Gülsim Ali, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Utku Ateş, Ulviye Karaca, Nazlı Pınar Kaya gibi isimler yer alıyor.

 

Kaçırmak istemeyenler için Gönül Dağı dizisinin 47. bölümü 15 Ocak 2022 Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

 

 


10.01.2022