Kalp Yarası Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?


ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası 21 Şubat Pazartesi akşamı final yapıyor. Oldukça başarılı bir yayın hayatı geçiren dizi sevenlerine 32. bölümü ile veda ediyor. Pek çok ünlü ismi kadrosunda barındıran aşk ve dram türündeki Kalp Yarası, etkili hikâyesi ile dizi severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Kalp Yarası dizi hakkında merak edilen pek çok şeyi sizler için derledik. Kalp Yarası dizinini konusu nedir ve oyuncuları kimler? Detaylar yazımızın devamında…

 

İlk bölümüyle 28 Haziran 2021 tarihinde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası, 32 hafta boyunca Pazartesi akşamları yayınlandı. İlk bölümleriyle ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında girmeyi başaran Kalp Yarası, son haftalarda izlenme oranlarında düşüşler yaşamaya başlamıştı. İyi başlayan fakat devamını getiremeyen dizi, düşük reytinglerinin kurbanı oldu.

 

 

Kalp Yarası Dizisinin Yapım Ekibi

 

Yazar ve yönetmen Tomris Giritlioğlu’nun hikâyesinden uyarlanan aşk ve dram türlerindeki dizinin çekimleri Antakya ilinde gerçekleşti. Yapım sorumluluğunu Süreç Film isimli şirketin üstlendiği dizinin yapımcılığını Ali ve İsmail Gündoğdu yürüttü.

 

Dizinin senaristliğini Mahir Erol, Türküler Özgül Akad ve Sema Ali Erol, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban gerçekleştirdi. Dizinin besteleri ise Batuhan Fırat ve Mustafa Güzel tarafından hazırlandı.

 

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin başrol oyuncuları arasında Gökhan Alkan (Ferit Sancakzade), Merve Çağıran (Hande Varoğlu), Toprak Can Adıgüzel (Yaman Sancakzade), Yağmur Tanrısevsin (Ayşe Yılmaz), Şenay Gürler (Azade Sancakzade) gibi isimler yer aldı

 

Ayrıca İnanç Konukçu, Nail Kırmızıgül, Mahir Gürşinay, Yonca Şahinbaş, Zehra Yılmaz, Burçin Abdullah, İştar Gökseven, Bora Cengiz, Rıza Akın, Burçin Abdullah, Meltem Gülenç, Kemal Burak Alper, Naz Sayıner, Melih Çardak gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosundaydı.

 

Kalp Yarası dizisinin final bölümünü (32. Bölüm) canlı izlemek için lütfen linke tıklayınız…

 

 

Kalp Yarası Dizisinin Konusu

 

Bölüm süreleri ortalama 120 dakika olan dizi, birbirlerine temiz bir aşka bağlı olan Ferit Sancakzade ve Ayşe Yılmaz isimli çiftin hikâyesine odaklanıyor. Antakya’nın iki büyük ailesinden olan Ferit ve Ayşe’nin aşklarına aileler arasında yaşanan çatışmalarının gölgesi düşüyor. Her şeye rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen çiftin yürekleri ısıtan aşkları kendileriyle birlikte tüm çevrelerini değiştiriyor.

 

Kaçırmak istemeyenler için Kalp Yarası dizisinin son bölümü (32. Bölüm) 21 Şubat 2022 tarihinde pazartesi akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanıyor.

 

 


21.02.2022